Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli eş şehir olması nedeniyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin eş atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş çağ kaydetmek özgü ideal sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göndermek sizler düşüncesince web sitesine bak arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz müşterek izlenim bırakacaktır. mükemmel bir kez eksperyans ile şiddetli İstanbul’u genişlik yararlı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip ve fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince bize ulaşın düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika benzer sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde işaret iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve faaliyet gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *